Dashlane 4.6.3.20239 ذخیره، یاد آوری و مدیریت پسورد ها

dashlane

Dashlane را بهبود می بخشد تجربه آنلاین را با جایگزین خرحمالی از فرآیندهای معاملاتی روزمره با مناسب، سادگی خودکار – به عبارت دیگر، به شما اجازه به چیزهای خوب سریعتر دریافت کنید. پرداخت اکسپرس: خرید در ثانیه در هر نقطه، بدون تایپ کردن مورد نیاز است. به طور خودکار پر کردن همه زمینه پرداخت با یک کلیک. ذخیره تمام اطلاعات شما نیاز به خرید آنلاین در یک امن، محل خصوصی. مدیریت رمز عبور: رمز عبور Dashlane شما یکی از آخرین شما همیشه نیاز است.

توقف خاطر سپردن رمزهای عبور، اجازه دهید برنامه کار را برای شما. سنج امنیت رمزهای عبور شما و به راحتی آنها را ارتقا دهید. تنها رمز عبور Dashlane خود را می توانید داده های خود را باز کند و تنها شما آن را دارند ورود خودکار. ثبت نام در به طور خودکار به سایت های مورد علاقه خود را، بدون بلند کردن انگشت. مدیریت چندین حساب در همان سایت به راحتی و به سرعت. را انتخاب کنید که سایت های شما می خواهم برای به سرعت دریافت، و شما نمی کنند. خودکار فرم پر کردن: باهوش ترین، دقیق ترین شکل پرکننده شما تا کنون دیده ام. فورا با پر کردن هر فرم با یک کلیک. مدیریت هویت های چندگانه، آدرس، اطلاعات پرداخت و بیشتر به پر کردن فرم انواع اشکال. امن و رمزگذاری شده یادداشت: ذخیره شماره مجوز نرم افزار، رمزهای عبور از Wi-Fi، لیست هدیه، ایده و یا هر چیزی که شما می خواهم خود را. فوق العاده امن و خصوصی، و در دسترس در هر کجا که شما بروید. داده خود را امن و خصوصی: همه داده است AES-256 به صورت محلی بر روی کامپیوتر شما رمزگذاری شده است. تنها راه برای دسترسی به داده های خود را با رمز عبور کارشناسی ارشد خود را، که تنها شما داشته باشد. حتی Dashlane می توانید اطلاعات خود را لمس کند. شما می توانید از راه دور غیر فعال کردن هر دستگاه شما را به حساب خود را در صورت از دست دادن و یا سرقت همگام سازی. چند پلت فرم و همگام سازی به ابر: دسترسی به داده های خود را در هر کجا که شما هستند. استفاده از آن را در مکینتاش، رایانه های شخصی، در خانه، در مرورگر مورد علاقه شما، و تلفن های هوشمند مورد نظر خود را و قرص. Dashlane همه جا می رود که شما بروید، و در هیچ جای دیگر

Dashlane اولین برنامه مدیریت رمز عبور برای حمایت از FIDO U2F، یک دو عامل استاندارد احراز هویت نوآورانه و جهانی، با حمایت YubiKey و FIDO Alliance است.

قابلیت های نرم افزار:

در نسخه ۳.۰.۷.۷۴۵۵۹ شامل رفع اشکال و بهبود ثبات.

در چه در نسخه ۳.۰.۷.۷۱۲۹۵ جدید است:

در نسخه ۳.۰.۷.۷۱۲۹۵ شامل رفع اشکال و بهبود ثبات

The password manager: perfected. Keeping track of passwords and making them secure is startlingly simple with Dashlane’s free password manager. Automatically import your passwords from Chrome or any other browser into your secure password vault. Save any missing passwords as you browse. Make a new password right within your browser. Get automatic alerts when websites get breached. And with our auto-login, you will never have to type any password on any of your devices again. It’s that simple. Experience automatic login. Get automatic login for all your accounts with our free password manager. Even on complex logins with two steps or three fields, like bank accounts. No clicks or keystrokes required.

نرم افزارلینک های دانلود
رمز فایل : www.iransoft95.ir

منبع : ایران سافت 95
نرم افزارراهنمای دانلود
برای دانلود نرم افزار مورد نظر ابتدا نسخه سازگار با دستگاه خود را پیدا و بر روی لینک دانود کلیک کنید

برای تسریع در انجام دانلود توصیه میشود از نرم افزار های تسریع کننده دانلود استفاده کنید

پسورد تمامی فایل های موجود در سایت ایران سافت 95 (www.iransoft95.ir) میباشد
نرم افزارراهنمای نصب

شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 


14 بازدید