Download Google Earth-دانلود نرم افزار آی او اس Google Earth

google-earth

20110922091111414

زمان هایی بود که برای پیدا کردن مکان های مختلف باید از نقشه های قدیمی که استفاده از آن ها هم چندان راحت نبود، بهره می بردیم. اما دیگر چند سالی است که با پیشرفت تکنولوژی این نقشه ها کاملا منسوخ شده و جای خود را به نقشه های الکترونیکی داده اند. نقشه هایی که در کمترین جای ممکن یعنی گوشی های هوشمند ما جای می گیرند و در هر زمان و مکانی در دسترس هستند. Google Earth با کمی ارفاق بهترین نقشه سه بعدی تولید شده برای گوشی های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس و اندروید می باشد که نتنها نقشه راه ها را به صورت کامل و دقیق به شما نشان می دهد بلکه این امکان را دارد تا از تصاویر گرفته شده توسط ماهوراه استفاده کند و حتی پشت بام خانه تان را نیز به شما نشان دهد! این اپلیکیشن که توسط کمپانی بزرگ گوگل منتشر شده تا کنون نزدیک به ۵۰۰ میلیون بار دانلود را از فروشگاه گوگل پلی تجربه کرده است و موفق به کسب امتیاز قابل قبول ۴.۳ از ۵ شده که بیش از یک میلیون و هشتصد هزار نفر در ثبت آن نقش داشته اند.

با Google Earth تمام دنیا در دستان شماست. با نصب این نرم افزار میتوانید عکس های ماهواره ای تمام نقاط جهان به همراه نام محل ها و توضیحات کامل آنها را مشاهده کنید. قابلیت نمایش سه بعدی در تعدادی از کشورها نیز فعال شده و میتوانید خیابان ها را به صورت سه بعدی مشاهده کنید. نرم افزار Google Earth نیازی به توضیح ندارد و همه آن را میشناسند و با آن آشنایی دارند. این نسخه از نرم افزار که برای گوشی های آی او اس ساخته شده تمام قابلیت نسخه کامپیوتری آن را دارد به علاوه این که شما با لمس بسیار راحت تر میتوانید آن را کنتل کنید.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های برنامه Google Earth

 

– قابل هدایت و استفاده به راحتی با اشاره انگشتان دست خود

 

– تماشای کل دنیا با حرکت انگشتان خود

 

– قابلیت زوم و کوچک کردن

 

– قابلیت نمایش ۳ بعدی مکان ها

[tie_slideshow]

[tie_slide]google-earth [/tie_slide]

[tie_slide] images [/tie_slide]

[tie_slide] images1 [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

Description

Fly around the planet with a swipe of your finger with Google Earth for iPhone, iPad, and iPod touch. Explore distant lands or reacquaint yourself with your childhood home. Search for cities, places, and businesses. Browse layers including roads, borders, places, photos and more. See the world at street level with integrated Street View.

Use the “tour guide” to easily discover exciting new places to explore. With a quick swipe on the tab at the bottom of the screen, you can bring up a selection of virtual tours from around the globe.

With 3D imagery, you can now fly through complete 3D recreations of select cities, including San Francisco, Boston, Rome, and others. With every building modeled in 3D, you truly get a sense of flying above the city.

 

دانلود با لینک مستقییم (حجم ۱۷.۲ مگابایت)

 

[tabs type=”horizontal”]
[tabs_head]
[tab_title] رمز فایل [/tab_title]
[tab_title] سازگاری[/tab_title]
[tab_title]ویژگی های نرم افزار[/tab_title]
[/tabs_head]
[tab]

رمز فایل :www.iransoft95.ir

[/tab]
[tab] iOS 6.0 or later

سازگار با iPad , iPod , iPhone

[/tab]
[tab]

  • – قابل هدایت و استفاده به راحتی با اشاره انگشتان دست خود
  • – تماشای کل دنیا با حرکت انگشتان خود
  • – قابلیت زوم و کوچک کردن
  • – قابلیت نمایش ۳ بعدی مکان ها

[/tab]
[/tabs]

نرم افزارلینک های دانلود
رمز فایل : www.iransoft95.ir

منبع : ایران سافت 95
نرم افزارراهنمای دانلود
برای دانلود نرم افزار مورد نظر ابتدا نسخه سازگار با دستگاه خود را پیدا و بر روی لینک دانود کلیک کنید

برای تسریع در انجام دانلود توصیه میشود از نرم افزار های تسریع کننده دانلود استفاده کنید

پسورد تمامی فایل های موجود در سایت ایران سافت 95 (www.iransoft95.ir) میباشد
نرم افزارراهنمای نصب

شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 


22 بازدید